ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТУРИСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

Narada4

У рамках проведення заходів з нагоди відзначення Всесвітнього туризму та Дня туризму в Україні в управлінні розвитку туристичної інфраструктури департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму ОДА відбулася нарада з обговорення проблемних питань щодо законодавчого забезпечення туристичної галузі. Участь у заході взяли представники туристичних операторів області, ЗМІ.


Відкрив нараду заступник директора департаменту - начальник управління розвитку туристичної інфраструктури департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму ОДА Назар Яворський, який зазначив, що спільними зусиллями влади та представників туристичного бізнесу можна досягнути вагомих результатів у законодавчому забезпеченні галузі туризму.
Присутні обговорили проблемні питання туристичного законодавства, зокрема новий проект Закону України «Про туризм», збільшення ставки банківської гарантії, збільшення відповідальності туристичних операторів, повне страхове забезпечення туриста, а також питання оподаткування та діяльність неліцезованих суб’єктів туристичної діяльності.
На думку представників туристичних фірм, повинен бути єдиний закон для всіх, в якому чітко прописані обов’язки туристичного оператора та агента, передбачена відповідальність за неліцензійну туристичну діяльність та визначені контролюючі органи.
Підводячи підсумки наради, Назар Яворський зазначив, що на даному етапі управління долучиться до процесу створення нового проекту Закону України «Про туризм» та його обговорення, адже туризм має бути повноцінною галуззю економіки, яка повинна ефективно функціонувати.

Narada2NaradaNarada3