ПІДПИСАННЯ УГОДИ ПРО СПІВПРАЦЮ У СФЕРІ ТУРИЗМУ ТА РЕКРЕАЦІЇ МІЖ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЮ ТА ХЕРСОНСЬКИМИ ОБЛАСТЯМИ

Herson1Співпраця між областями чи не найголовніший чинник розвитку внурішнього туризму в Україні. Настав час активізувати внутрішній туризм, саме тому зараз потрібно заключити дружні угоди з областями, задля обміну досвіду і туристами. Західна Україна багата традиціями а приморські області мають морське багатство.


05 грудня в Тернопільській облдержадміністрації відбулося підписання угоди про співпрацю у сфері туризму та рекреації між департаментом розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської облдержадміністрації й управлінням туризму та курортів Херсонської облдержадміністрації.
З боку Тернопільської облдержадміністрації угоду підписав начальник управління розвитку туристичної інфраструктури адміністрації Назар Яворський, а з боку Херсонської - заступник начальника управління туризму та курортів облдержадміністрації Сергій Шкарупа.
«Херсонщина - Столиця Таврійського краю -є потужним туристичним регіоном України, досвід якого для Тернопільщини стане надзвичайно корисним, - наголосив Назар Яворський. – Сьогодні, в час нестабільної ситуації у державі, туристичні потоки в межах країни зменшились, тому наше завдання, як Тернопілля, так і Херсонщини, презентувати потенціал та можливості областей для залучення якомога більшої кількості туристів, у тому числі й іноземних».
Справді, цьогоріч туристичні потоки на півдні України істотно зменшилась. Так, за словами Сергія Шкарупи, якщо у минулому курортному сезоні Херсонщину відвідало близько 2,5 млн відпочиваючих, то цього сезону їхня кількість зменшилась до 2,2 млн.
«Разом з тим, цього року до нас на відпочинок приїжджали туристи з Харківщини, Донеччини, Луганщини, Дніпропетровщини, які раніше обирали для оздоровлення Крим», - розповів Сергій Олексійович.
За його словами, в рамках угоди Херсонська адміністрація має на меті запозичити у Тернопільської області досвід у напрямку розвитку сільського зеленого туризму.

HersonHerson2