ТурЕКСПО-2015

t 024

 

21-23 жовтня 2015 року у Львові відбулися визначні події року: XVІ Міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО», ІХ Спеціалізована виставка «ГОТЕЛЬНИЙ ТА РЕСТОРАННИЙ БІЗНЕС» та VІІІ Спеціалізована виставка «КОНТИНЕНТ РОЗВАГ: Спорт. Дозвілля. Відпочинок».


Цьогорічний львівський виставковий захід – це визначна подія у сфері туризму, гостинності та розваг у Західному регіоні України; поєднує в собі три взаємопов’язаних виставки, а саме міжнародну виставку-ярмарок «ТурЕКСПО», спеціалізовану виставку «Готельний та ресторанний бізнес» та спеціалізовану виставку «Континент розваг: Спорт. Відпочинок. Дозвілля».
Тернопілля туристичне вже еодноразово виставляється на цій туристичній події. Рік 2015 не став винятком. За погодженням із організаторами Тернопільська область отримала чи не найбільшу площу за всі роки для представлення туристичного потенціалу та презентації туристичних програм. На стенді Тернопілля свої туристичні програми та атракції представляли партнери департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму, які вже неодноразово побували на подібних виставках а саме Центр вільного часу "Панорама" із Кременця, Кременецько-Почаївський ДІАЗ, туристичний комплекс "Мішин-Сіті" із Заліщицького району, база відпочинку "Над Стрипою" з Бучацького району а також "Дністер-Круїз" із кораблем "Юрій".
Тернопілля як і щорічно було популярне у відвідувачів. Замки і Палаци, Ікони, Туристичні карти та багато інформаційних матеріалів це невеликий перелік друкованої продукції, пропонувалися на стенді нашої області.
У рамках виставки відбулися і коференції на яких основною тематикою було розробити варіанти для подальшого та прогресивного розвитку туристичної галузі в Україні.
Контакти отримані на виставкових заходах матимуть продовження адже відродження внутрішнього туризму пов’язане із пошуком нових партнерів та налагодженням довгострокової співпраці - зауважив Назар Яворський заступник директора департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської облдержадміністрації.