Нагодження кращих працівників туристично-рекреаційної галузі до Дня туризму

Покращення інфраструктури та якісні дороги — це базові речі для розвитку туризму області.

Реалізацію таких заходів у країні передбачає політика Президента й Уряду. Про це наголосив заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Юрій Юрик під час урочистого засідання з нагоди відзначення в області Всесвітнього дня туризму й Дня туризму в Україні. У ньому взяли участь суб’єкти туристично-рекреаційної галузі області: представники туристичних підприємств, розважальних закладів, туроператори, працівники музеїв, представники закладів розміщення і харчування.

«Середовище туристичного бізнесу нашого краю — це одна велика родина, у якій всі один одного знають, допомагають та консультують. Це мотивовані, працелюбні люди, які впродовж багатьох років займаються промоцією туристичного продукту Тернопільщини. Дякую вам, представники сфери туризму області, за ваш ентузіазм та натхнення з якими ви робите свою справу», — зазначив Юрій Юрик.

Не зважаючи на те, що туризм на даний час — одна з пріоритетних галузей області, дається взнаки те, що протягом останніх 25 років не вкладалися кошти у розбудову інфраструктури, наголосив Юрій Юрик. І це, відповідно, позначається на стані розвитку туризму як такого.

«В нас є гідні уваги пам’ятки архітектури, культури, цікаві туристичні об’єкти, духовні центри. Минулий рік був знаковий щодо розвитку туризму, адже облдержадміністрація спільно з обласною радою вперше передбачили кошти для реалізації сучасного проекту Greenways (багатофункціональні маршрути для подорожей велосипедом або пішки, прокладені вздовж природних коридорів, історичних торгових шляхів, річок тощо). Мова йде про маркування Дністровського каньйону, інший напрямок — Кременецькі гори», — зазначив Юрій Юрик.

Наприкінці урочистого засідання за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок в розвиток туризму в області кращих працівників туристично-рекреаційної галузі нагородили спільною грамотою Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної ради.

Останнє редагування 14.08.2019

Поширити