Версія для друку

Навчально-практичний тренінг з активних видів туризму (сплави) Дністровський каньйон

19 червня с.Устечко у Заліщицького району відбувся навчально-практичний тренінг з активних видів туризму (сплави)

19 червня с.Устечко у Заліщицького району відбувся навчально-практичний тренінг з активних видів туризму (сплави), організований відділом туризму ТОДА та управлінням ДСНС України в Тернопільській області, за участю Володимира Горона, інструктора кемпу «Білий бізон». Захід проводився в рамка реалізації проекту "Подорожуй безпечно". Його учасниками були студенти, пластуни, журналісти, представники туристичних фірм та громадських організацій – загалом 50 осіб. Програма складалася з теоретичної та практичної частин.
ТЕОРІЯ: - розвиток туризму в Тернопільській області;
- активне літо для активних туристів;
- можливості відпочинку на Дністрі;
- проблематика Дністра.
ПРАКТИКА:
- наявні для використання плавзасоби та їх правильне використання;
- безпека на воді;
- запобігання нещасним випадкам та перша медична допомога;
- водолазна практика.
Особливу увагу представники ДСНС в області звернули на безпеку та першу допомогу при утоплені дітей, оскільки цьогоріч вже має місце багато летальних випадків. За статистичними даними кількість трагічних випадків з початком туристичного сезону 2018 року перевищила показники за увесь сезон минулого року.
Учасники семінару мали можливість взяти участь у сплаві на спеціалізованих засобах які були представлені на тренінгу, а саме: катамараном, каяком, рафтом. Підчас сплаву, який тривав близько 3 годин була можливість робити фото, відео незабутніх пейзажів Дністровського каньйону . Сплав завершившився поблизу у с.Іване Золоте, де відділ туризму ТОДА разом з НПП «Дністровський каньйон » планує облаштувати стоянку для комфортного перебування та відпочинку туристів під час сплавів.
Висловлюємо вдячність інструкторам, водалазам, рятувальникам, які блискуче провели семінар учасникам, сподіваємося ви почерпнули для себе багато нового і цікавого. Подорожуйте безпечно!

Останнє редагування 14.08.2019

Поширити