Патріотичні екскурсії по Україні-2

Всеукраїнська акція, спрямована на утвердження національно-патріотичної свідомості дітей та молоді "Патріотичні екскурсії по Україні-2"
(Історичними місцями України")

ДАТА: 13-14 вересня 2016 року
РЕГІОН: м.Київ
ПАРТНЕРИ: Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА.
ПАРТНЕРИ від ГРОМАДСЬКОСТІ: ГІ "Просвітницька сотня Майдану"

 

Запрошуємо краєзнавців, любителів історії, гідів, екскурсоводів, музейників, бібліотекарів, соціально активну молодь з усієї України долучатися до проекту «Створення патріотичних екскурсій в Україні». У середині вересня (орієнтовно 12-14) відбудеться друга частина цієї громадської ініціативи (назва «Історичними місцями України»).
Нагадаємо, що перша частина відбувалася 15-17 травні й носила переважно ознайомлювальний характер, де учасники прослухали курс лекцій про справжню історію України від знаних істориків, відвідали декілька музеїв видатних українців та історичних подій. Також учасники пройшлися екскурсійним маршрутом «Київ український», а в останній день і самі розробили екскурсії патріотичного напрямку по своїх регіонах, зокрема, «Одеса українська», «Запоріжжя українське», «Чернігів український», «Городок український» та інші.
Друга частина проекту носитиме більш практичний характер, учасники більше приділятимуть увагу розробці маршрутів по своїх регіонах. Будуть презентовані домашні завдання з попереднього етапу, професійніше відпрацьовуватимуться нові маршрути. Як і під час першої частини цієї громадської ініціативи, знов виступлять знані історики, поділяться досвідом вітчизняні оператори екскурсій патріотичного напрямку.
Ініціатива «Патріотичні екскурсії в Україні» виникла через те, що в нашій державі майже відсутні регулярні екскурсії для дітей й молоді, цілісно пов’язані з українською історією, українською ідеєю. Якщо вони й існують, то відбуваються вкрай нерегулярно і не пропагуються для молоді. Наша мета – зробити їх масовими й популярними, простою і доступною мовою показати молодому поколінню героїчну історію нашої держави у різних регіонах, аби любити рідний край і пишатися своїми витоками.
Учасникам відшкодовуватимуть витрати на дорогу (якщо потягом, то квитки у плацкартному вагоні), вони забезпечуватимуться житлом. Просимо зголошуватися усіх охочих та заповнити анкету. За довідками звертатися до оганізаторів проекту Сергія Бахіна – 067-277 12 19, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., та Олексія Самохвалова - 099-490-21-38 , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Захід проводиться у співпраці з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту КМДА, на виконання плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2016 рік , Міністерством молоді та спорту України, згідно Розпорядження КМУ № 1400-р від 25.12.2015р.
Анкета для охочих взяти участь в семінарі
https://docs.google.com/forms/d/1eMlMxiPil9gZrz_flCDePMPXwkf0Uf7hP6ykjrMpt94/edit

Останнє редагування 09.09.2016

Поширити