Подорож у Тернопіль

Внутрішній туризм Україною стає все більш популярним та актуальним. Люди намагаються відкривати нові та цікаві місця. Я люблю подорожувати іншими країнами, рідну неньку завжди думав залишити на пенсійний період. Але часи змінюються, в Криму я так і не побував (ще потраплю) тому коли випадає нагода подивитися щось нове на Батьківщині, то із задоволенням це роблю, адже життя таке мінливе та швидкоплинне.


Минулого року наша команда блогерів відкривала туристичний сезон у Кам'янці-Подільському, а цього року ми вирушили на святкування дня міста Тернополя. У Тернополі я був кілька разів проїздом, а так, щоб погуляти – вперше. Добратися зі Львова у Файне Місто Ви можете кількома способами, найбільш масові та популярні – це автобус та потяг. На щастя рейсів є вдосталь і покупка квитків не стане проблемою. Чого не скажеш про "в" та "з" Тернополя в напрямку Києва та Одеси, тут з квитками непросто. Видно люди багато подорожують та напрямки користуються попитом.
Отже вибралися ми з друзями суботнього ранку в Тернопіль. Переїзд автобусом тягнеться 2 години 30 хвилин. Дороги нехороші, але ми бачили гірші. А якщо Ви їдете в навушниках та "полудрьомі", то взагалі не помітите як пролетить час. Після поселення в готель ми пішли гуляти містом. Вже з перших хвилин відчуваєш кайф, що місто не переповнене туристами, адже мене так це дістало вдома.
Детальніше тут http://blog.vovando.com/poizdka-v-ternopil/

Поширити