Вітання Голови ТОДА з Днем туризму

Привітання голови Тернопільської обласної державної адміністрації з нагоди Дня туризму


Шановні працівники туристичної сфери Теронопілля! Вітаю вас з Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в Україні! На сьогодні туризм є вагомим інструментом формування позитивного іміджу нашого краю. Досвід різних країн свідчить, що сталий розвиток туризму створює передумови для формування нової якості життя та зростання добробуту населення, адже сфера гостинності тісно пов'язана із збільшенням робочих місць, активізацією підприємницької ініціативи, модернізацією соціальної інфраструктури, збереженням історико-архітектурної спадщини людства, поглибленням взаєморозуміння між народами.
Тому для області підтримка внутрішнього та в’їзного туризму — один з пріоритетів, який відкриває перспективи для соціального, економічного та культурного зростання.
Ми всі пишаємось розмаїттям туристичних ресурсів Тернопілля. Природно-заповідний фонд та унікальні пам’ятки історії і культури створюють надійне підґрунтя для динамічного розвитку туризму.
Спасибі за працю працівникам туркомпаній, готельно-ресторанного бізнесу, гідам-перекладачам, екскурсоводам, які супроводжують туристичні групи, власникам садиб сільського зеленого туризму, інструкторам екстремальних і спокійних видів туризму, майстрам народних ремесел.
Бажаю всім причетним до створення туристичного продукту області дивитися в майбутнє з великим оптимізмом, а також порядних партнерів, вдячних клієнтів, високих відсотків, а туристам — завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу!
З повагою, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна

 

Останнє редагування 14.08.2019

Поширити