Всеукраїнський фестиваль лемківської культури "Дзвони лемківщини"

«Дзвони Лемківщини» — Всеукраїнський традиційний фестиваль лемківської культури, що проводиться в першу суботу та неділю серпня в урочищі «Бичова» поблизу міста Монастириська Тернопільської області.

 

Це урочище спеціально обладнане сценами, альтанками, місцем для наметового табору і лемківської ватри. Тут щороку проводяться співочі ностальгічні вечори, щоб пригасити біль розлуки лемків із рідною землею і виявити їх любов до рідних місць. Урочисте дійство відвідує багато краян та гостей з усієї України та з за кордону.
Учасники та гості фестивалю мають змогу відвідати територію на якій розміщені виставкові експозиції побуту лемків. Дві садиби та територія майстерні із автентичними знаряддями праці правдиво відображають історію та характер етнічної культури, дають можливість поринути у минуле та відчути подих живої правди.
Ставши учасником фестивалю ви зможете:
поринути у світ фольклору і лемківських традицій;
послухати унікальні музичні композиції у виконанні понад 80 колективів;
відвідати ярмарок;
отримати заряд гарного настрою.
Фестиваль інколи доповнюється окремою дитячою сценою, біля якої діють різноманітні розважальні атракціони. Біля дитячої сцени - облаштовується наметове містечко, в якому діє безкоштовна дегустація традиційних лемківських страв і напоїв.
Окремою територією визначаються спортивні заходи, де будь-який гість може подивитись а також прийняти участь у різноманітних спортивних атракціях.
Фестиваль «Дзвони Лемківщини» вже давно став візитною карткою культурного життя Тернопілля.

Поширити