Версія для друку

Навчальний семінар із подієвого туризму

Головні організатори фестів говорили про панство, їжу, квіти, автомобілі та козу.

Найрізноманітніші варіанти організації подієвого туризму обговорювалися 1 грудня 2016 року у роботі навчального семінару на тему «Подієвий туризм Тернопілля – надбання та перспективи».

Для представників структурних підрозділів по туризму райдержадміністрацій, представників туристичних інфоцентрів та взагалі зацікавлених у розвитку туризму людей, у ресторанному комплексі «Ковчег» (м.Тернопіль) відділом туризму ТОДА було організовано зустріч із досвідченими організаторами масових дійств. Серед запрошених до виступу були: Тарас Демкура із ретроавтомобільним проектом «Золота підкова», Ігор Парій активно агітував за відродження фольклорного патріотичного свята «Співоче поле. Тернопіль», Ігор Мамус презентував цікаві проекти від туристичної ініціативи «Koza-play», Лідія Королюк поділилася досвідом організації квіткового фестивалю «Місто Сонця» а також Алла Соколовська розповіла про кластерні фестивалі Бережанського району.
Усі виступаючі, свої розповіді базували на наступних тезах:
• Виникнення ідеї проведення власного заходу
• Ідейними натхненниками та помічниками у плануванні та підготовці свята
• Шляхи реалізації свята
• Результати свята. Задуми і реалії
• Плани на майбутнє
Приємно було почути розповіді про реальні проекти, знайомі більшості мешканців Тернопілля, від осіб, які вложили у це свою душу а також і кошти. Окрім історичних моментів у розмові доволі часто відображалися корисні практичні поради для слухачів, першочергове завдання яких вивчитись на чужих помилках.
«В області формуються та розвиваються об’єднані територіальні громади, які повинні максимально використати свій потенціал для отримання прибутку і подальшого розвитку. Певне піднесення відчувається також в розвитку районів та малих міст. Саме такі навчальні семінари як цей, дають можливість сформувати практичну базу для розвитку туризму на Тернопіллі» - зауважив начальник відділу туризму ТОДА Назар Яворський.
Про ідею проведення заходу та про отримані реальні поради від виступаючих, позитивно відгукувались і запрошені слухачі.
«У 2017 році заплановано провести багато міроприємств, а на Підгаєччині подієві заходи будуть організовані вперше за багато років і нам необхідно постійно відчувати підтримку і можливість завжди отримати практичну пораду» – наголосила головний спеціаліст відділу культури і туризму Підгаєцької РДА Оксана Кунька.
Грудень є не тільки місяцем підсумків, він є ще і місяцем проектів на наступний рік, до яких необхідно готуватися вже зараз.

Поширити