Тернопілля представлене на виставці "ТурЕкпо" 2019

З 30 жовтня по 1 листопада 2019 року в Львівському палаці мистецтв, в рамках проведення Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності відбулась XX Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» 2019.

Представники 9 країн світу та близько 20 міст і областей України, в тому числі і Тернопіль з Тернопіллям стали учасниками ювілейної туристичної виставки. Вона зібрала справжніх професіоналів туризму з бізнесу, влади і науки.
Тернопільщина цього разу була представлена на об’єднаному стенді одного з добрих партнерів – львівського туристичного оператора Тури Україною «Tour-U», який вже декілька років поспіль з успіхом продає тури Тернопільщиною. Адже велику частку подорожей ця фірма пропонує саме по нашій мальовничій області, особливо для дитячих та збірних груп. Стенд Тернопілля, де були презентовані матеріали про місто і область, викликав велику зацікавленість, особливо серед представників туристичних фірм та іноземних відвідувачів. Місто було представлене Туристично-інформаційним центром м.Тернополя, а область управлінням туризму облдержадміністрації.
На виставці також презентували проведення Туристичного форуму Тернопілля, який відбудеться на прикінці листопада. А на завершення, за успішну роботу локації Тернопілля, організатори урочисто вручили диплом учасника XX Міжнародної виставки «ТурЕКСПО» 2019, який доповнив вже чималу колекцію відзнак управління туризму.

 

Останнє редагування 19.11.2019

Поширити