Версія для друку

UITM 2016 відбувся

З 5 по 7 жовтня у Києві на території Міжнародного Виставкового центру відбувся 23-й Міжнародний туристичний салон «Україна» UITM 2016.


Міжнародний туристичний салон «Україна» UITM проводиться щорічно і вже став традиційним для професіоналів туристичної галузі а також шанувальників туризму. Тернопілля також є постійним учасником та щороку презентує варіації зимового відпочинку для іноземних та вітчизняних туристів на осінньому виставковому заході.
Цьогоріч наша область була представлена у складі: представників ідділу туризму ТОДА, туристичної асоціації Тернопілля, інформаційного туристичного центру м.Тернопіль, обласного ТІЦу в особі Володимира Демчишина, представників санаторію "Медобори" та туроператора «Оксамит-КЛ». Розташування виставкового стенду «TERNOPIL*A» поруч із іншими представниками туристичної України на загальноукраїнському стенді, дало змогу зібрати максимальну кількість відвідувачів, які особливо цікавилися варіантами відпочинку для невеликих груп.
Окрім роботи стенду, делегація Тернопільської області взяла активну участь у презентаціях, зустрічах та перемовинах із представниками туристичних компаній та представниками інших регіонів.
Український туристичний продукт стає дуже популярним у іноземців адже вартість відпочинку у валюті набагато менша ніж в інших країнах. Нам слід приділити якомога більше уваги якості обслуговування – зауважив начальник відділу туризму Тернопільської облдержадміністрації Назар Яворський.
Виставковий рік майже завершився, проте ми зараз ще активно працюємо над промоматеріалами, які необхідні для подальшої роботи – доповнив Назар Яворський – адже промоції мало не буває

 

Останнє редагування 12.10.2016

Поширити