X Форум Європа – Україна

Близько 900 учасників з 25 країн світу, понад 40 подій – дебати, лекції та презентації доповідей і регіонів, а також перший «Східний ярмарок». Під гаслом «Можливості, яких не можна втратити» у польському місті в Жешув 27-28 січня пройшов X Форум Європа – Україна. У роботі Форуму взяли участь представники урядів, парламентарі, відомі європейські політики, самоврядники, бізнесмени та експерти з Польщі, України, країн Східного партнерства та Європейського Союзу. Форум висвітлювали понад 60 журналістів з Польщі, України, Італії, Іспанії та Німеччини.

У Польщі  відбувся X Форум Європа-Україна. Делегація від Тернопільщини була його активним учасником.
Місто Жешув прийняло гостей із України та багатьох країн Європи, які спільно пробують реалізовувати проекти необхідні для розвитку держав.
На заході голова Тернопільської ОДА Степан Барна виступив спікером панельної дискусії «Яка модель місцевого самоврядування є прийнятною для країни?», де говорив про успішний досвід децентралізації на Тернопільщині та підтримку владою цього процесу та інших реформ, які впроваджуються в Україні. Представники делегації від нашої області взяли участь у багатьох зустрічах ювілейного Форуму. Доволі цікавими були контакти із представниками міста де проводились основні заходи, адже Жешув дуже схожий на Тернопіль і має багато спільних тем для розвитку інфраструктури.
На території центру, де відбувався Форум, проходив «Східний Ярмарок» в участі якого взяв відділ туризму Тернопільської ОДА презентувавши туристичні принади нашого краю.
В цілому експозиція «TERNOPIL*YA» зібрала біля себе гостей, які вже побували на Тернопіллі і їх цікавили нові проекти а також теперішній стан справ у розвитку туристичної галузі краю. Гостям стенду сподобалося, що область більш активніше використовує свій потенціал та старається активно залучати громади до його розвитку.
Спільними зусиллями та опираючись на досвід наших сусідів ми зможемо краще використовувати ресурси та швидше досягнути позитивних результатів.

Поширити