П'ятниця, 17 липня 2020 00:00

Лавандове поле

Фотографи з моделями приїжджають сюди вже о 5 ранку, щоб спіймати заворожуючий колір неба на сході сонця та м’яке світло.

П'ятниця, 05 червня 2020 00:00

Ресторан "СТОЖАРИ"

Ресторан "Стожари"

Ми вміємо смачно приготуватьи та подати. Ми чемні та привітні. Ми маємо великий зал та багато альтанок. Ми готуємо для індивідуалів та для груп... Та що ми все про себе і про себе :) і чому ми розповідаємо?

П'ятниця, 09 вересня 2016 00:00

Україна вражає: Збаразький замок

Одна зі знаних фортець України, знімальний майданчик нашумілого історичного фільму "Вогнем та мечем", кілька разів до камінчика розібраний, палений татарською ордою. Це все про Збаразький замок. Посталий з попелу і сповнений легенд.

Саме таким його побачила знімальна група каналу "ІНТЕР"

Державний історико-архітектурний заповідник у місті Збаражі створений 8 лютого 1994 року. Базою заповідника став архітектурний комплекс Збаразького замку XVII століття, церква Преображення Господнього 1600 року, ансамбль споруд монастиря ордену отців Бернардинів, які є пам’ятками архітектури національного значення, ряд інших пам’яток міста та району.

Тернопіль – Івачів Горішній (Тернопільський р-н) – Залізці (Зборівський р-н) – Почаїв (Кременецький р-н) – Кременець – Вишнівець (Збаразький р-н) – Тернопіль

Загальна протяжність маршруту 155 км

Маршрут придатний до цілорічного використання

Тернопіль – Вишнівець (Збаразький р-н) – Кременець – Стіжок (Шумський р-н) – Тернопіль

Загальна протяжність маршруту 190 км

Маршрут придатний до цілорічного використання