Не святі горшки ліплять Рекомендовані

Ми, фестиваль гончарів «Не святі горшки ліплять», це цілий простір, де збираються учасники – ремісники та відвідувачі, з зрізних куточків України і світу, для популяризації традиційної культурної спадщини України, відродження та пропаганди різноманітних видів народних ремесел, гончарства зокрема, як унікального явища нашої культури.

 

Фестиваль гончарів «Не святі горшки ліплять» створений для того, щоб людям були цікавими традиції України, адже це забезпечить різносторонній розвиток суспільства для збереження генетичного коду нації та чіткого формування власної ідентичності в європейському просторі.
У нашому просторі майстри народного мистецтва обмінюються досвідом, цікавинками, та надихаються творчістю один одного для подальшої своєї роботи. Придумують способи інтеграції власних напрацювань до умов сучасності, але зберігаючи традиційні методи роботи.
Наш фестиваль транслює можливості покращення екологічної культури споживачів. Бо з посуду виготовленого своїми руками їжа і смачніша, і корисніша.
Щороку, орієнтовно червень-липень відвідай файне місто Тернопіль! Адже там проходитиме свято, яке допоможе пізнати українські традиції, отримати незабутні враження, поринути у неймовірні емоції та знайти нових друзів!

Ми відкриті до співпраці
Fb Фестиваль гончарів «Не святі горшки ліплять»
Електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останнє редагування 25.03.2020

Поширити

Детальніше в цій категорії: « КозаФест