Вівторок, 02 лютого 2021 00:00

Робота у катакомбах Рекомендовані

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

"Подорожуй безпечно", саме під таким гаслом щороку управління з питань туризму ТОДА спільно із спеціальним рятувальним загоном ДСНСУ в Тернопільській області організовує та проводить різноманітні заходи.


Ось і 16 грудня 2020 року у м.Кременеці відбувся навчально-практичний семінар із серії проекту "Подорожуй безпечно". До огляду учасникам заходу було запропоновано один з найцікавіших природних об'єктів міста - "Кременецькі каменоломні", які у народі називають катакомбами. Про історію виникнення цієї локації, гостям міста, розповіла представник НПП "Кременецькі гори" Оксана Тимошенко. А вже про основи поведінки у час виникнення нестандартної ситуації та способи рятування потерпілого - керівник спеціального загону ДСНС Сергій Яворський. Окрім розповідей усім учасникам семінару було запропоновано взяти участь і у демонстраційних заходах, які для них підготували працівники ДСНС.
До участі у заході були запрошені працівники туристичних компаній, екскурсоводи, викладачі ВНЗ а також представники ЗМІ.
Дякуємо нашому імпровізованому потерпілому Ірена Потішна за сміливість

 

Читати 393 разів Останнє редагування Вівторок, 02 лютого 2021 12:31